Prezentacja Galeria i filmy Kolorystyka
Street

Bandit 1250 2016

Wyrafinowany stylistycznie

1255 cm3 momentu obrotowego i mocy

Bandit 1250S ABS uzyskuje osiągi gwarantujące „sportowy komfort” dzięki chłodzonemu cieczą silnikowi o pojemności skokowej 1255 cm3, wyposażonemu we wtrysk paliwa i układ rozrządu DOHC. Silnik ten zapewnia zaskakująco płynne przyspieszanie i dużo mocy w bardzo szerokim zakresie prędkości obrotowych, co czyni z typowej jazdy drogowej relaksującą przyjemność. Ze swoimi 1255 centymetrami sześciennymi zajmującymi się produkcją momentu obrotowego, silnik zapewnia sportową radość z jazdy przy każdej prędkości obrotowej, osiągając maksimum momentu już przy stosunkowo niskich obrotach.

Moc silnika jest przenoszona przez sześciostopniową skrzynię biegów o przełożeniach dobranych tak, by zapewnić zarówno świetne przyspieszenia, jak i płynną jazdę w warunkach drogowych.

Motocykl otrzymał wyjątkowy układ podwójnej przepustnicy SDTV (Suzuki Dual Throttle Valve) i wtrysk paliwa ze sterowaniem w pętli zamkniętej, co zapewniło błyskawiczną i precyzyjną reakcję na otwarcie przepustnicy, wyjątkowo płynne dostarczanie mocy, a także obniżyło spalanie i poprawiło czystość spalin.

Bandit 1250S ABS wyposażony jest z przodu podwójne pływające tarcze hamulcowe o średnicy 310 mm i czterotłoczkowe zaciski hamulcowe. Z tyłu znajduje się tarcza o średnicy 240 mm z jednotłoczkowym zaciskiem. Cyfrowo sterowany system zapobiegający blokowaniu kół przy hamowaniu (ABS) monitoruje prędkość kół i dostosowuje maksymalną siłę hamowania do aktualnej przyczepności, jaką zapewnia droga.