Prezentacja Galeria i filmy Cennik Dane techniczne Kolorystyka
SuperSport

GSX-R1000 ABS 2016

Przygoda bez kompromisów

System ABS

Standardowym wyposażeniem GSX-R1000 ABS jest system zapobiegający blokowaniu kół przy hamowaniu, dzięki któremu hamowanie motocykla można wykonywać odważniej i bezpieczniej. System monitoruje prędkość kół i dostosowuje maksymalną siłę hamowania do aktualnej przyczepności nawierzchni, co pozwala uniknąć zablokowania jednego z kół w wyniku zbyt ostrego hamowania lub nieoczekiwanej zmiany warunków drogowych. Przednie hamulce wyposażono w montowane promieniowo monoblokowe zaciski Brembo, które pozwalają na wyjątkowo przewidywalne, a przy tym niezwykle skuteczne hamowanie

Wybór trybu jazdy (S-DMS)

Unikalny system wyboru trybu jazdy S-DMS (Suzuki Drive Mode Selector) pozwala kierowcy na wybranie jednej z trzech dostępnych map sterowania wtryskiem paliwa i zapłonem, co pozwala dostosować moc i charakter motocykla do upodobań kierowcy lub warunków jazdy.

Więcej mocy, więcej przyspieszenia

Czterocylindrowy silnik o pojemności skokowej 999 cm3, ma cylindry o średnicy 74,5 mm i tłoki o skoku 57,3 mm, a dzięki takim właśnie proporcjom jednostka napędowa może reagować entuzjastycznie na zmiany położenia przepustnicy w całym zakresie użytecznych prędkości obrotowych, co oznacza lepsze osiągi i większy potencjał na torze wyścigowym.